Март 4, 2016 5:03 пп | Published by |

ПРЕС-РЕЛІЗ

Державна фінустанова обрала антивірус Bitdefender Business Security для забезпечення захисту корпоративної інформаційної системи.

Антивірусне програмне забезпечення Bitdefender Business Security надійно захистить IT-мережу Укрексімбанку, включно з віддаленими робочими місцями у регіонах країни.

ukreximbankПридбання державним банком великого пакету корпоративних ліцензій розпочалося у грудні 2015 року та стало можливим завдяки відповідності сучасних бізнесових рішень Bitdefender найжорсткішим вимогам щодо надійності захисту. За підсумками моніторингу ринку було визначено, що вимогам банку якнайкраще відповідає корпоративний продукт Gravity Zone Business Security.

Особливість впровадження рішення полягала у широкій банківській мережі та розгалуженій інфраструктурі в усіх регіонах країни. Внутрішня мережа банківських установ, як відомо, потребує правильної побудови та налаштування, найякіснішого захисту як фізичних, так і віртуальних машин.

За два місяці роботи антивірусу Bitdefender Business Security в мережі банківської установи продукт зарекомендував себе надійним рішенням із завжди високим рівнем захисту від загроз, що не перевантажує систему.

Корпоративні рішення Bitdefender демонструють найвищі показники за результатами щорічних незалежних тестів (AV-Test 2015: Найкраща продуктивність та швидкість. AV-Comparatives 2015: Вища категорія захисту від реальних загроз).

З повним функціоналом антивірусу Bitdefender GZ Business Security можна ознайомитись на сайті виробника.


АТ «Укрексімбанк» – універсальна фінансова установа, 100% статутного капіталу якої належать державі. Незмінно входить до групи найбільших банків України, має найрозгалуженішу в країні мережу банків-кореспондентів. АТ «Укрексімбанк» успішно співпрацює з такими провідними міжнародними фінансовими організаціями, як Світовий банк, ЄБРР, KfW, NIB, IFC, з великими іноземними банками та фінансово-кредитними інститутами. Додаткова інформація: www.eximb.com.

Bitdefender SRL – європейський розробник сучасних антивірусних рішень. Заснована в 2001 році, компанія безперервно розробляє та впроваджує найновіші стандарти в галузі проактивного захисту від загроз в мережі інтернет.