27 апреля, 2017 9:59 дп | Published by |

ПРЕС-РЕЛІЗ

Державна фінустанова обрала антивірус Bitdefender Business Security для забезпечення захисту корпоративної інформаційної системи.

ukreximbankВ 2017 році державна фінансова установа Укрексімбанк  придбала через систему Prozorro подовження антивірусного програмного забезпечення Bitdefender Business Security для захисту своєї IT-мережі.

Співпряця між банком та фірмою  Bitdefender продовжується протягом останніх  3 років.


АТ «Укрексімбанк» – публічне акціонерне товариство, 100% статутного капіталу якої належать державі. Незмінно входить до групи найбільших банків України, має найрозгалуженішу в країні мережу банків-кореспондентів. АТ «Укрексімбанк» успішно співпрацює з такими провідними міжнародними фінансовими організаціями, як Світовий банк, ЄБРР, KfW, NIB, IFC, з великими іноземними банками та фінансово-кредитними інститутами. Додаткова інформація: www.eximb.com.

Bitdefender SRL – європейський розробник сучасних антивірусних рішень. Заснована в 2001 році, компанія безперервно розробляє та впроваджує найновіші стандарти в галузі проактивного захисту від загроз в мережі інтернет.

 

Ознайомитись з повним функціоналом антивірусу Bitdefender GZ Business Security.